skip to main
|
skip to sidebar
Paweł Maziarz
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
husky
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
husky
.
Pokaż wszystkie posty
środa, 15 kwietnia 2009
Sheeba
That is Sheeba. I did this picture a few months ago (December 08, AFAIR). It was taken with Canon 400d and Sigma 30mm f/1.4 without flash. I used ISO 800 so there is a little noise visible. And what can I say.. I like this photo.
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)
Archiwum bloga
▼
2009
(5)
▼
czerwca
(1)
DIY LEE Filters holder
►
maja
(2)
►
kwietnia
(2)
Moja lista blogów
Strobist
Hot-Shoe Go-To: The Godox TT600
6 lat temu